Eli Fara feston ditëlindjen! Nuk mund ta besoni sa vjeç mbush

News

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar.
Sot është një ditë e veçantë dhe e shënuar për të, sepse feston ditëlindjen e saj.

Në llogarinë e saj të Instagramit ka postuar një video, ku shihet një djalë i cili i afrohet me tortë në duar, teksa të gjithë familjarët dhe miqtë e saj këndojnë këngën e ditëlindjes.

Ajo duket shumë e gëzuar nga kjo surprizë e bukur që ka marrë.Në mungesë prezence, vajza e saj ka bërë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *