Pogba po bashkohet me skuadrën e re

News

Florentin Pogba është vendosur të bashkohet me Atlanta United në ditët e ardhshme, raporton L’Equipe përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi kohëve të fundit ishte në prova në Elche pasi që ishte ndarë nga Genclerbirligi, por dështoi të jetë pjesë e klubit spanjoll.

Pogba ka bërë 21 paraqitje për Guinenë dhe më parë të paraqitur për CS Sedan dhe Saint-Etienne./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *