Përfundon gjithçka!! Këtë fanellë do ta vesh Rashford

News

Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford është në prag të renovimit të tij me United, pasi që bisedimet e kontratës kanë përparuar me Djajtë e Kuq.

Rashford, i cili ka arritur gjashtë gola në 10 ndeshjet e fundit, i është ofruar një kontratë afatgjatë me vlerë 150,000 funte në javë me shpërblime, përcjell ORAinfo.

United bllokoi Anthony Martial për një kontratë pesë-vjeçare javën e kaluar dhe besohet se e sheh sulmuesin francez dhe Rashford si yll kryesor të së ardhmes së klubit.

Rashford është jashtë kontratës në 18 muaj por kuptohet se ka parë të ardhmen e tij afatgjatë në Old Trafford./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *