Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përd*hunuar nga profesori dhe polici hetues (Video)

Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përd*hunuar nga profesori dhe polici hetues. E ligsht fizikisht, por e fortë shpirtërisht, vajza nga Drenasi ka rrëfyer për Insajderin gjithë përvojën e saj të përjetuar që nga mosha 15 vjeç e gjysmë, shty,pe rek,lamen për të parë videon… (pritni 5-6 sekonda)

Continue Reading

‘Bomba e ditës’: Ivan Rakitiç transferohet të gjiganti nga Serie A

Ivan Rakitiç pritet të largohet nga Barcelona në afatin e verës. Ivan Rakitic thuhet se ka kërkuar të largohet nga Barcelona këtë verë, duke e vënë në alarm skuadrën e Interit. Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, Interi tashmë i është drejtuar Rakitic, i cili po ashtu dëshiron të largohet nga ‘Camp Nou’, duke iu dhënë një […]

Continue Reading

Presidenti i Barcelonës shokon tifozët, jep një lajm për Messin që askush se priste

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka përmendur pensionimin e Messi, Kur po flitet për rinovimin e kontratës së Lionel Messi me Barcelonën, presidenti i kësaj skuadre, Josep Maria Bartomeu ka dhënë një deklaratë të madhe. Ai ka përmendur pensionimin e Messi, gjë kjo që as nuk shkon në mendjen e tifozëve të skuadrës. Bartomeu […]

Continue Reading

Përfundon gjithçka!! Këtë fanellë do ta vesh Rashford

Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford është në prag të renovimit të tij me United, pasi që bisedimet e kontratës kanë përparuar me Djajtë e Kuq. Rashford, i cili ka arritur gjashtë gola në 10 ndeshjet e fundit, i është ofruar një kontratë afatgjatë me vlerë 150,000 funte në javë me shpërblime, përcjell ORAinfo. United […]

Continue Reading

Përfundon gjithçka!! Këtë fanellë do ta vesh Rashford

Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford është në prag të renovimit të tij me United, pasi që bisedimet e kontratës kanë përparuar me Djajtë e Kuq. Rashford, i cili ka arritur gjashtë gola në 10 ndeshjet e fundit, i është ofruar një kontratë afatgjatë me vlerë 150,000 funte në javë me shpërblime, përcjell ORAinfo. United […]

Continue Reading

Messi jep lajmin e madh, Real Madridi nuk mund t’a përballojë

Duket se Messi po ndihet mirë, e ky është një lajm aspak i mirë për Real Madridin. Mbrëmë në ndeshjen e Barcelonës kundër Valencia, Leo Messi realizoi dy gola, para se të pësonte një dëmtim të lehtë. Argjentinasi u kthye në fushë për të vazhduar gjithçka në gjendje normale, por pas ndeshjes dyshohej se ai […]

Continue Reading