Milan e do yllin që po kërkon gjithë Evropa

News

Me rikthimin e Leonardo Jardim, Youri Tielemans mund të largohet nga Monako .

Tielemans po kërkohet nga Milan, FC Barcelona dhe Manchester United .Sipas Daily Mail, Leicester City është gjithashtu shumë i interesuar dhe po përgatit një ofertë prej rreth 23 milionë eurosh përcjell ORAinfo.

Sipas njoftimit të lajmeve italiane La Stampa, AC Milan thuhet se është i interesuar për mesfushorin e Monakos i cili ka qenë fantastik për ekipin francez./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *