Lojtari madh ka arritur në qytetin e Barcelonës për të nënshkruar me klubin

News

Barcelona pritet ta bëj goditjen e fundit dhe përfundimtare në këtë afat kalimtar të janarit.

Pas arritjes së marrëveshjes për disa lëvizje, Barça pritet ta realizojë të fundin e kësaj merkatoje dimërore.

Bëhet fjalë për Jean Clair Todibon i cili sipas asaj që raporton e përditshmja COPE, ka arritur në qytetin e Barcelonës për të nënshkruar me katalanasit.

Toulouse rezistoi për mos largimin e tij këtë merkato, por edhe vet dëshira e lojtarit është e tillë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *