Lajm “bombë”, ky është trajneri i ri i Juventusit

News

Sipas raporteve të fundit nga Don Balon, Juventusi tashmë ka përzgjedhur Zinedine Zidane për të zëvendësuar Max Allegri në verë përcjell ORAinfo.

Zidane u largua nga Real Madrid në fund të sezonit të kaluar, pasi fitoi ligën e tij të tretë me radhë në Ligën e Kampionëve me gjigantët e La Ligës.

Tani, Zidane dhe Cristiano Ronaldo mund të ribashkohen, në Torino, me Zidane duke u rikthyer në klub për të cilin luajti si një lojtar. Zidane, sipas Don Balon, është gjithashtu jashtëzakonisht i interesuar në nënshkrimin e Marco Verratit, nëse ai shkon te Juve./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *