E konfirmon Marotta, ylli i madh po largohet nga Inter

News

Duke folur për mikrofonin e Sky Italia, shefi ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, foli për tregun dhe shpjegoi se si Ivan Perisic shprehu dëshirën e tij për t’u larguar nga klubi përcjell ORAinfo.

“Perisic” Ne duhet të pranojmë situatën që disa lojtarë tregojnë gatishmëri për t’u transferuar, lojtari ka shprehur këtë dëshirë, por ne gjithashtu duhet të respektojmë vlerën e lojtarit, Asnjë kontratë konkrete nuk ka arritur akoma. Do të pres që të shoh në ditët e ardhshme, ” tha ai.

Më parë sot, thashethemet filluan të përhapen në lidhje me një takim sekret ndërmjet agjentit të Interit dhe Carrasco, i cili ndodhi pak ditë më parë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *