Pas De Jong, Barcelona vjen me transferim të papritur

Barcelona po mendon të bëjnë një lëvizje për adoleshentin e PSV Eindhoven, Mohammed Amine Ihattaren, përcjell ORAinfo. Diario Sport citon një raport në TMW se Ihattaren, i cili feston ditëlindjen e tij të 17 të martën, është në radarin e gjigantëve katalanas. Holandezi bëri debutimin e tij të parë në ekip për PSV vetëm dy […]

Continue Reading

Suso me deklaratë të papritur për Gattuson, cili do të jetë reagimi i tij?

Suso ka bërë një deklaratë të madhe për trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuson. Ai e ka mbështetur trajnerin. Anësori i Milan ka thënë se Gennaro Gattuso është trajneri i duhur në kohën e duhur dhe beson se ata duhet të vazhdojnë të punojnë si skuadër për të siguruar vendin e katërt. Gara për një vend […]

Continue Reading

U Kry! Barcelona tregon se çka do të bëjë me Coutinhon në verë

Të vërteta apo jo, lajmet se Philippe Coutinho mund të largohet nga Barcelona po qarkullojnë çdo ditë e më shumë nëpër rrjete sociale dhe këto vijnë nga burimet e afërta të klubit. Së fundmi, ‘marca’ raporton se Barça ka vendosur se çka do ndodh me Coutinhon gjatë verës. Ky vendim është i bazuar edhe në […]

Continue Reading

Harrojeni Piatekun, sulmuesi “raketë” po zbarkon në “San Siro”

Milani nuk ia doli që në janar të transferojë një super-sulmues. Mirëpo, Milan nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga futbollisti Allan Saint-Maximin që mbetet një nga qëllimet kryesore të Rossonerëve për të përfunduar sulmin e frikshëm përcjell ORAinfo. Francez i talentuar, i lindur në vitin 1994, luan në Nice, por do të jetë […]

Continue Reading