Eli Fara feston ditëlindjen! Nuk mund ta besoni sa vjeç mbush

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar. Sot është një ditë e veçantë dhe e shënuar për të, sepse feston ditëlindjen e saj. Në llogarinë e saj të Instagramit ka postuar një video, ku shihet një djalë i cili i afrohet me tortë në duar, teksa të […]

Continue Reading

Familja behet me djalë pas 24 vitesh martës, shikoni “zijafetin” qe e bën dhe si ia vendosen emrin (FOTO)

Prizreni, e sidomos familja Kabashi nga Korisha e këtij qyteti, sot ka arsye për të festuar më shumë. Pas 24 vitesh martese, një çift sot u bë me djalë. Dhe, djalit të porsalindur, për ta nderuar 28 Nëntorin e shqiptarëve, prindërit ia vunë emrin Flamur.Flamuri ka lindur në Spitalin Amerikan në Prishtinë, ku gjendet akoma […]

Continue Reading

Barcelona po i humb shpresat! De Ligt shum afër transferimit tek gjiganti evropian

Camp Nou nuk do të jetë destinacioni i ardhshëm i Holandëzit kapiten i Ajax. Barcelona ka rënë pas Paris Saint Germain dhe Juventus në garën për të nënshkruar mbrojtësin e Ajaxit Matthijs de Ligt, sipas ESPN. Kampionët spanjollë nuk kanë mundur të bien dakord për një marrëveshje për 19-vjeçarin, i cili ka hapur derën për […]

Continue Reading

Isco: ‘Ronaldo u largua nga Real Madridi, për shkak të këtij lojtari të Barcelonës.’

Mesfushori spanjollë Isco Alcaron është kthyer edhe njëherë të flas përl argimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi. Isco beson se portugezi u largua për para nga klubi madrilien, por ai gjithashtu këshilloj Cristianon se duhettë merrte shembull tek rivali i tij Leo Messi. ‘Ronaldo dhe Messi janë lotarët më të mirë në botë gjatë […]

Continue Reading