Arsenali ia terron Mianit, ia merr yllin e madh

News

Besohet se gjigantët e Serie A AC Milan humbën betejën nga nënshkrimi i Denis Suarez verën e kaluar.

Suarez ka zhvilluar bisedime me Arsenalin për një lëvizje të mundshme dhe ndërsa një marrëveshje nuk është bërë, besohet se një veprim është i afërt përcjell ORAinfo.

Gunners megjithatë, nuk janë klubi i vetëm në garën për nënshkrimin.

SportItalia deklaron se AC Milan ishte afër nënshkrimit të Denis verën e kaluar, por humbi për shkak të kërkesave të larta të Barcelonës për shitjen e përhershme verën e ardhshme. Ai duhej të bashkohej me rossonerët në një marrëveshje kredie fillestare./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *