Isco: ‘Ronaldo u largua nga Real Madridi, për shkak të këtij lojtari të Barcelonës.’

Mesfushori spanjollë Isco Alcaron është kthyer edhe njëherë të flas përl argimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi. Isco beson se portugezi u largua për para nga klubi madrilien, por ai gjithashtu këshilloj Cristianon se duhettë merrte shembull tek rivali i tij Leo Messi. ‘Ronaldo dhe Messi janë lotarët më të mirë në botë gjatë […]

Continue Reading