Lojtari madh ka arritur në qytetin e Barcelonës për të nënshkruar me klubin

Barcelona pritet ta bëj goditjen e fundit dhe përfundimtare në këtë afat kalimtar të janarit. Pas arritjes së marrëveshjes për disa lëvizje, Barça pritet ta realizojë të fundin e kësaj merkatoje dimërore. Bëhet fjalë për Jean Clair Todibon i cili sipas asaj që raporton e përditshmja COPE, ka arritur në qytetin e Barcelonës për të […]

Continue Reading

Përveç penalltisë, Messi ka bërë edhe diçka të madhe për Coutinho, Ja për çfarë bëhet fjalë

Philippe Coutinho është një nga lojtarët e Barcelonës që së fundmi ka kaluar në momente të vështira. Forma e brazilianit nuk ka qenë më e mira e mundshme, duke bërë kështu që lojtari të ketë një rënie edhe emocionalisht. Por, mbrëmë në ndeshjen kthyese kundër Sevilla, Coutinho arriti që të shënoj dy herë në rikthimin […]

Continue Reading

Arrihet marrëveshja e madhe mes Milanit dhe super-lojtarit

Duket se skuadra e Milanit është afër nënshkrimit të një marrëveshje të madhe. Mësohet se skuadra italiane ka bërë një përpjekje përfundimtare për të nënshkruar Yannick Carrasco, pasi Dalian Yifang tani janë të hapur për një marrëveshje. Sipas Sky Sport Italia dhe Sportitalia, Dalian Yifang vendosi të ulë kërkesat e tyre për Yannick Carrasco, duke […]

Continue Reading

LAJMI FUNDIT / Tronditet Kosova vetv*ritet ne burg Guximi.. i akuzuari per vr*asje te Aulonit (Video)

LAJMI FUNDIT / Tronditet Kosova vetvr*itet ne burg Guximi.. i akuzuari per vr*asje te Aulonit (Video)..Nje lajm jo zyrtar na ka ardhur nga Kosova ku flitet se eshte vetv*rar ne burg Guximi i akuzuari per vr*ajse te Aulon Zekes qe ndodhi para disa muajsh…po ashtu eshte publikuar nje video, shty,pe rek,lamen per te parë videon […]

Continue Reading

U Krye! Rakitic do transferohet te kjo skuadër!

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic pritet që të largohet nga Barcelona pas disa sezoneve karrierë gjatë merkatos së ardhshme veriore. Rakitic tashmë ka vendosur të largohet nga Barça përshkak të edhe mos paknaqësive për pagën që ai aktualisht gëzon. Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze, The Mirror, agjenti i kroatit po gjendet në bisedime […]

Continue Reading

U krye! Rakitic do transferohet te kjo skuadër!

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic pritet që të largohet nga Barcelona pas disa sezoneve karrierë gjatë merkatos së ardhshme veriore. Rakitic tashmë ka vendosur të largohet nga Barça përshkak të edhe mos paknaqësive për pagën që ai aktualisht gëzon. Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze, The Mirror, agjenti i kroatit po gjendet në bisedime […]

Continue Reading